Search

Information

Moja wymarzona szkoła
Chciałabym aby moja wymarzona szkoła wyglądała tak: Żeby była duża. Na korytarzach żeby były złote ściany. By nie było gum pod parapetami bo to obrzydliwe. Żeby na podwórku był basen i lekcje niech trwają po godzinie. Szkoda, że takiej szkoły u nas nie ma.

                                                                                  Dominika

 

Moja wymarzona szkoła jest średnia. Składa się z 3 pięter. Chciałabym, żeby na każdej lekcji był wf bo bardzo lubię sport. ..Nie wiem dlaczego. Lubię też plastykę bo pani Ania zawsze wymyśla coś fajnego. Bardzo chcę, aby matematyka, polski i niemiecki trwały 5 minut, a wf i plastyka trwały 3 godz. Za szkołą 3 kilometrowe boisko. Przed szkołą szalona impreza. Chce żeby moja wymarzona szkoła była naprawdę.

                                                                                  Wiktoria

 

 

Moja wymarzona szkoła chciałabym żeby była duża. Chciałabym żeby była przytulna i żeby nikt się w niej nie kłócił. Sala żeby była tak duża, ze jak będziemy grać w siatkówkę to żeby piłka nie dosięgała sufitu i żeby była ona kolorowa. Na sali wielki telewizor, a przed szkołą basen. Chciałabym abyśmy w niej uczyli się wszystkich języków i żeby spełniło się moje marzenie

                                                                                  Ola M

 

Chciałabym aby moja wymarzona szkoła miała 30 minutową przerwę, a lekcje żeby trwały 2 godziny. I fajnie byłoby gdybyśmy mogli siedzieć w klasie i bawić się klockami. Zamiast niemieckiego żeby były tańce i muzyka. Taką szkołę lubiłabym bardziej od tej co chodzę, ale tą też lubię.

                                                                                 Klaudia

 

 

Chciałabym, żeby moja wymarzona szkoła była duża. Zamiast schodów byłyby windy. W klasach znajdowałyby się telewizory, książki, kamery i zabawki. Przerwy byłyby 45 minut, a lekcje 15 minut. Nie byłoby matematyki ani niemieckiego. Raz w tygodniu jeździlibyśmy na wycieczki i przedstawienia. Szkoda że takiej szkoły nie ma.

                                                                                 Patrycja

 

Chciałbym chodzić do przytulnej szkoły. Sala w której odbywają się zajęcia powinna być kolorowa. W tej sali mogłyby się znajdować kserokopiarki i książki. W tej szkole można by było nauczyć się matematyki, j. polskiego, przyrody i j. angielskiego. To by była moja wymarzona szkoła

                                                                                Michał R

 

 

W mojej wymarzonej szkole jest jedna duża sala do fizyki i matematyki. Przed szkołą duże boisko. Koło szkoły duża hala sportowa. A w tej szkole żeby była cała moja klasa.

                                                                               Michał M

 

Chciałbym chodzić do dużej szkoły. Sala powinna być kolorowa. Mógłby się w niej znajdować telewizor i komputer. W mojej wymarzonej szkole chciałbym uczyć się matematyki. Chciałbym żeby wokoło tej szkoły było pięć boisk. Taka szkoła byłaby fajna.    

                                                                               Bartek

 
Ja chciałabym chodzić do takiej szkoły co ma 100 pięter i jest tam winda. Pan od wf uczył by mnie siatkówki, piłki nożnej i koszykówki. Klasy były z misiami i chcę żeby w jednej klasie była trampolina. Myślę, że moja szkoła jest fajna, dobre mam koleżanki i to mi wystarczy.

                                                                               Kamila